13 вересня 2021

«Варта у Грі. Кров Будапешта»: передзамовлення почалося

«Варта у Грі. Кров Будапешта»: передзамовлення почалося

Шанувальники Наталії Матолінець можуть починати танцювати магічні чаклунські танці, адже вони дочекалися нової книги про продовження пригод Варти Тарновецької!

До 7 жовтня триває передзамовлення книги «Варта у Грі. Кров Будапешта» за ціною 160 грн замість 210.

«Варта у Грі. Кров Будапешта» — продовження романів «Варта у Грі» та «Артефакти Праги».

Про що книга:

Центральноєвропейський конгломерат отримав нових захисників. Але не так, як Варта Тарновецька уявляла. Після Гри у Львові й зіткнення з кровопивцями в Празі вони зі Златаном пройшли ініціацію Вартових. І змушені приховувати це, доки не позбудуться кровопивського прокляття. Тепер Варті доведеться вирушити до гордого й містичного Будапешта — туди, де зачаїлися древні правителі тіньових. Їх із Амброзом саме запрошують на З’їзд алхіміків, але… з якою метою? Про це слід дізнатися, як і про те, чи вартий довіри світлий, який пропонує підтримку. А підтримка Варті знадобиться, адже того, хто пройшов із нею найважчі випробування, тепер не буде поруч.

Варта і Златан мусять перемогти кожен у власній битві, де магія та влада сплетені нерозривно, як і долі Вартових. Ставки неухильно зростають. Будапешт живе за власними правилами. Але є дещо незмінне: за все треба платити. І тіні вичікують у сутінках, а наполегливий шепіт мертвих у плині річки закликає перетнути межу та дізнатися, що там — у глибинах Дунаю. І що буде далі.

Нагадуємо, що доставка замовлень від 300 грн безкоштовна.

Мають відношення до статті

Відновлення паролю

Введіть електронну пошту, вказану при реєстрації