Про нас
ACСА (Агенція Сучасних Спеціалістів та Авторів) — видавництво, що спеціалізується на випуску дитячої художньої, шкільної та туристичної літератури.
Свою діяльність на книжковому ринку видавництво розпочало у 2009 році з випуску туристичної літератури — путівників та карт. З 2013 року і до сьогодні "АССА" активно розширює асортимент навчальної, розвивальної та художньої літератури для дітей, випускаючи щороку понад 50 найменувань. Продукція видавництва орієнтована на сучасних дітей і сучасні реалії. Саме тому "АССА" уважно стежить за новітніми тенденціями в розвитку літератури і бере участь у міжнародних виставках та ярмарках.
Видавництво «АССА» — більше, ніж книги

Серія «Коти-вояки»

«Коти-вояки» (англ. "Warriors") — серія пригодницьких романів-фентезі. Створена 2001 р. британськими письменницями під загальним псевдонімом Ерін Гантер. В Україні перші книги серії з`явилися 2016 р., виключні права на видання «Котів-вояків» належать видавництву «АССА».

Серія «Час фентезі!»

Літературна серія для підлітків, заснована у 2018 році. Засновник – видавництво «АССА». Книги сучасних українських та іноземних письменників, що працюють у жанрі фентезі.

Переглянуті товари

Немає в наявності

Відновлення паролю

Уведіть електронну пошту, вказану при реєстрації