Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Книга, яка знає все про віруси

Минув уже рік, як життя цілого світу змінилося через вірус. Що таке віруси і як люди про них дізналися? На які віруси кожному з нас точно доводилося хворіти? Як захиститися від найстрашніших вірусів? Чому віруси можуть бути нашими друзями? Як поводитися під час вірусного захворювання?

 

На всі ці запитання відповість енциклопедія «Просто про науку. Ці неймовірні віруси». Її авторка, медична журналістка Наталія Бушковська, ретельно дослідила тему, щоб докладно і просто пояснити читачам все про віруси.

 

«Ця книжка повинна надати дітям базові знання про те, що таке віруси, а також пояснити, чому не існує чарівних ліків, які могли б раз і назавжди нас від них позбавити, – розповідає про книжку авторка. – Навіть у дорослих людей й досі є хибне уявлення про те, що таке вірусне захворювання. Ми й досі наївно віримо, що якісь крапельки можуть допомогти зміцнити імунітет чи швидше одужати. А ще у книзі багато історій про те, як медицина стала такою крутою, як тепер».

 

Інформація, розміщена на сторінках книги, є науково достовірною та актуальною. Текст написаний простою та доступною для дітей мовою. Книга наповнена яскравими ілюстраціями, тож її буде цікаво не лише читати, а й розглядати.

 

Наразі триває передзамовлення на книгу «Просто про науку. Ці неймовірні віруси» за ціною всього 70 грн.

Нагадуємо, що доставка замовлень від 300 грн у нас безкоштовна.


Мы на Facebook