Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

«Ніж, якого не відпустиш» Патріка Несса — книга тижня

Відома книга у новій кінообкладинці! Встигніть придбати та порівняти з екранізацією роман Патріка Несса "Ніж, якого не відпустиш"!

 

З 19 до 25 квітня включно даруємо знижку на цю книгу серії "Час фентезі" в суперобкладинці — кінообкладинці за фільмом "Дорога Хаосу".

У цей період ви можете придбати її за 160 грн замість 210.

 

«Ніж, якого не відпустиш» — роман-антиутопія, світовий бестселер від володаря найвідомішої премії Великої Британії «Медаль Карнегі». Книга піднімає питання, що є дуже нагальними в нашому сьогоденні: антивоєнна сутність людини, складність дорослішання, пізнання світу, взаєморозуміння.

 

Тодд Г’юїтт — єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. За місяць йому виповниться тринадцять і, за місцевими законами, він теж стане справжнім чоловіком. Усі прентісстаунці з нетерпінням чекають на його день народження. Тодд знає про це, бо чує думки інших, а вони чують його. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її — страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу… І тепер, щоби уникнути долі, приготованої йому Прентісстауном, хлопець мусить тікати у світ, якого не мало існувати, з людиною, якої не мало бути…

Нагадуємо, що доставка замовлень від 300 грн безкоштовна.


Мы на Facebook