Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Передзамовлення книги «Фелікс, Нет і Ніка та орбітальна змова» стартувало

Ваші діти закохалися у пригодницьку серію Рафала Косіка «Фелікс, Нет і Ніка»? Тоді у нас є два вас чудова новина!

Оголошуємо передзамовлення п’ятої книги про пригоди нерозлучних друзів.

З 16 жовтня до 5 листопада передзамовляйте книгу «Фелікс, Нет і Ніка та орбітальна змова» за ціною 150 грн замість 180.

 

Її герої  —  вже добре відомі читачам варшавські підлітки Фелікс Полоній, Нет Білецький та Ніка Міцкевич.

 

Фелікс, Нет і Ніка поклялися, що відтепер уникатимуть небезпечних пригод. Останнім часом їх було забагато, і лише дивом все закінчилося щасливо. Однак, минає лише тиждень, і на святкуванні Нового року вони потрапляють у чергову халепу: діти випадково запускають на орбіту експериментальну ракету. От тільки вона нестабільна і становить серйозну загрозу — от-от має впасти на територію Польщі з руйнівною потужністю бомби! І схоже, що нічого неможливо з цим зробити, якщо трійця друзів не второпає, до чого тут мікроботи і шипоботи невідомої технології.

 

Книги про пригоди друзів Фелікса, Нета і Ніки стали бестселером не лише в Польщі, а й далеко за її межами. Крім української їх вже перекладено литовською, угорською та чеською мовами. Критики називають цю серію «польським Гаррі Поттером». За мотивами другої книги серії «Фелікс, Нет і Ніка та теоретично можлива катастрофа» знято фільм, прем'єра якого відбулася 28 вересня 2012 року.

 

Рафал Косік — польский письменник-фантаст. Написав більше 10 романів та серію науково-фантастичних пригодницьких романів для підлітків «Felix, Net i Nika» (14 книжок). У 2008 році його роман «Kameleon» отримав премії «Janusz A. Zajdel Award» та «Jerzy Żuławski Award».

Нагадуємо, що доставка усіх замовлень від 300 грн безкоштовна.


Мы на Facebook