Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Передзамовлення книги "Фелікс, Нет і Ніка та Пастка Безсмертя" Рафала Косіка

Радісна новина для книгоманів, які очікували на продовження серії "Фелікс, Нет і Ніка" відомого польського письменника Рафала Косіка!

 

З 31 липня по 16 серпня триває передзамовлення нової книги серїі — "Фелікс, Нет і Ніка та Пастка Безсмертя".

У цей період ви можете придбати її за 150 грн замість 180.

 

Герої серії книг Рафала Косіка  —  звичайні варшавські підлітки Фелікс Полоній, Нет Білецький та Ніка Міцкевич.

 

Свято Геловіну для Фелікса, Нета й Ніки починається з небезпечної гри із загадковим Похмурим Женцем. Вони намагаються ігнорувати його послання, але хід подій безпосередньо зачіпає їхні родини, тож вони стають учасниками дивної містичної гри. Друзі мають спуститися в підземелля Варшави, знайти чудовисько Василіска й здійснити поїздку до покинутого будинку конструктора.

 

Допомогти може тільки легендарний скарб, але будь-яка спроба його знайти лише погіршує ситуацію. Найнебезпечніші виклики чекають на друзів попереду, адже їм доведеться боротися з наслідками проблем, що звалилися на їхні сім’ї.

 

Читайте книгу та дізнавайтесь, чи вдалося друзям перемогти в цій ситуації.

 

Рафал Косік — знаний польский письменник-фантаст. Написав більше 10 романів та серію науково-фантастичних пригодницьких романів для підлітків «Felix, Net i Nika» (14 книжок). У 2008 році його роман «Kameleon» отримав премії «Janusz A. Zajdel Award» та «Jerzy Żuławski Award».

Нагадуємо, що доставка замовлень від 300 грн безкоштовна.


Мы на Facebook