Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Книга тижня: «Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь» Ольги Мігель

Любите фентезі та стежите за появою нових імен у цьому жанрі? Тоді зверніть увагу на книгу «Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь» молодої української авторки Ольги Мігель!

 

Ольга Мігель — письменниця з Кропивницького, неодноразова призерка конкурсів  «Коронація слова» та «Брама». Працює в жанрах фантастики, фентезі та містики. Авторка романів «Сновида»,  «Мисливці за міськими легендами»,  тетралогії  «Крук та Чорний Метелик».

 

З 27 липня по 2 серпня включно даруємо знижку на книгу «Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь».

У цей період  ви можете придбати видання за 140 грн замість 190.

 

«Крук та Чорний Метелик» — це пригодницьке фентезі від сучасної письменниці. З кожною новою сторінкою роману читач разом із головною героїнею занурюватиметься в атмосферу нового світу, розгадуватиме змови та підступи, щоб відхилити загрозу, рівних якій країна Ануара не бачила вже кілька тисяч років.

 

Аліса звикла переховуватися й утікати від чудовиськ, які вже рік наступають на п’яти. Та вона точно не очікувала опинитися у світі, де магія — щось буденне, а на межі сну та смерті стоїть безкінечна стіна-в’язниця. Головну таємницю цього химерного місця знають лише сотня круків-магів, для яких джерелом чарівної сили є останній передсмертний подих. Але що робити, коли шлях додому закритий, а над новим домом нависла небезпека? Адже кошмари, які чекали свого часу тисячі років, кидають їй смертельний виклик...

 

Нагадуємо, що доставка замовлень від 300 грн безкоштовна.

 


Мы на Facebook