Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Відкрито передзамовлення книги «Котячі пустощі» серії «Історії порятунку»

Хто з нас, дорослих, не любив у дитинстві читати книги про тварин? Напевно, таких знайдеться небагато. Подаруйте таку можливість і своїм дітям!

Оголошуємо передзамовлення нової книги серії "Історії порятунку"!

"Історії порятунку" — блискуча серія про тварин від письменниці Люсі Деніелс з багатомільйонною читацькою аудиторією, улюблениці як дітей, так і батьків.

З 16 липня по 7 серпня придбайте спеціальне видання "Котячі пустощі", у якому цілих дві історії, пов’язані однією подією, за 70 грн замість 90.

 

Амелія та Сем нарешті стали офіційними волонтерами у ветеринарній лікарні «Ковчег». Друзям подобається допомагати лікарям і доглядати за тваринами, особливо за милими кошенятами! Але коли дітям довелося опікувати непосидюче кошеня Луну, маленька кицюня завдала їм великих проблем... Тепер Амелія та Сем мають розгадати причини нічної котячої бійки, в яку потрапила кицюня.

 

Попри піклування за бешкетним кошеням, Амелії та Сему потрібно допомогти з організацією Котосуботи у «Ковчегу», на якій ветеринари розповідатимуть, як правильно доглядати за котиками. Як дітям зробити цей день успішним і разом з тим вберегти Луну від небезпеки та зробити її знову щасливою?

 

Про все це читайте у книзі "Котячі пустощі"!

Доставка замовлень від 300 грн безкоштовна.


Мы на Facebook