Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Відкрийте для себе світи Патріка Несса

Любите читати таємниче фентезі від знаного майстра слова Патріка Несса?

Тоді для вас є гарна новина – відсьогодні можна замовити комплект одразу з двох книг цього автора за акційною ціною!

З 13 липня по 3 серпня включно придбайте комплект «Світи Патріка Несса» за 395 грн замість 480.

 

До комплекту входять книги:

«Ніж, якого не відпустиш» (видавництво «АССА»);

«Поклик Монстра» (видавництво «Видавництво»).

 

«Ніж, якого не відпустиш»

Перша книга трилогії «Ходячий Хаос». Роман-антиутопія, світовий бестселер від володаря найвідомішої премії Великої Британії «Медаль Карнегі».

Тодд Г’юїтт — єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. За місяць йому виповниться тринадцять і, за місцевими законами, він теж стане справжнім чоловіком. Усі прентісстаунці з нетерпінням чекають на його день народження. Тодд знає про це, бо чує думки інших, а вони чують його. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її — страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу… І тепер, щоби уникнути долі, приготованої йому Прентісстауном, хлопець мусить тікати у світ, якого не мало існувати, з людиною, якої не мало бути…

 

«Поклик Монстра»

З останньої ідеї титулованої авторки Шівон Дауд — чия передчасна смерть від раку не дозволила їй самій написати цей твір — Патрік Несс сплів захопливий і похмуро-смішний роман про лихо, втрату та монстрів — реальних і уявних.

Монстр — блискуче творіння. Він наполовину велет, наполовину тисове дерево; руйнівний, повчальний, природний… Книжка має сенсаційність і амбіції, які можна очікувати від автора трилогії «Ходячий хаос»… Несс, Дауд, та Кей витрусили кишені смерті й дістали звідти справжній скарб. — The Guardian

В 2012 році Патрік Несс та Джим Кей здобули Медаль Карнегі (найпрестижнішу британську нагороду у сфері дитячої та підліткової літератури) та Медаль Кейт Ґрінвей (британську літературну премію за «видатні ілюстрації в дитячій книжці»). «Поклик Монстра» — єдина книг за 50 років, яка отримала обидві нагороди. Крім цього вона отримала нагороди «Британська дитяча книжка року», Найкращий роман в США та Великобританії, та інші. Журнал Американської Бібліотечної Асоціації Букліст включив книжку до топ-переліків 2011 року підліткової художньої літератури.

 

Патрік Несс— британо-американський письменник, автор десяти романів, зокрема бестселера New York Times — The Rest of Us Just Live Here, трилогії Chaos Walking (в українському перекладі — «Ходячий Хаос»), More Than This, Release і A Monster Calls (в українському перекладі — «Поклик Монстра»).

Нагадуємо, що доставка усіх замовлень від 300 грн безкоштовна.


Мы на Facebook