Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Сюрприз для книгоманів — акційний комплект «Химерний дует»

Спеціальна пропозиція для справжніх поціновувачів фентезі.

Видавництво «АССА» спільно з видавництвом «Дім Химер» підготували для вас книжковий сюрприз —  акційний комплект «Химерний дует»!

 

З 19 червня по 5 липня включно ви можете придбати «Химерний дует» за акційною ціною 300 грн замість 330.

Доставка безкоштовна.

 

До комплекту входять 2 книги:

«Ніж, якого не відпустиш», Патрік Несс (видавництво «АССА»)  

Перша книга трилогії «Ходячий Хаос». Роман-антиутопія, світовий бестселер від володаря найвідомішої премії Великої Британії «Медаль Карнегі».

 

Тодд Г’юїтт — єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. За місяць йому виповниться тринадцять і, за місцевими законами, він теж стане справжнім чоловіком. Усі прентісстаунці з нетерпінням чекають на його день народження. Тодд знає про це, бо чує думки інших, а вони чують його. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її — страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу… І тепер, щоби уникнути долі, приготованої йому Прентісстауном, хлопець мусить тікати у світ, якого не мало існувати, з людиною, якої не мало бути…

 

 

«По той бік пам’яті», Ксенія Циганчук (видавництво «Дім Химер»)

Книга поєднує у собі декілька жанрів - це і страшна казка, і трилер, і жахастик.
 
Кажуть, чарівні казки — то не просто вигадки народів світу, а відгомін реальних подій, які відбувалися у дохристиянські часи. Зокрема й моторошних обрядів ініціації, що їх проходила тодішня молодь у хатинах-домовинах посеред дрімучого лісу…
 

Наші дні. Дві дівчини та троє хлопців вирушають на відпочинок за місто. Проте їхні плани летять шкереберть, щойно друзі опиняються на роздоріжжі біля поламаної автівки й у пошуках допомоги прибиваються до старого занедбаного хутора. І давня казка оживає, змушуючи кожного згадати свій найпотаємніший страх.

 

Що ж приховує колективне несвідоме наших предків упродовж  тисячоліть, і які жахи насправді закодовані у знайомих нам з дитинства народних казках?

 

Кількість комплектів обмежена.

Читати – модно і сучасно, тож долучайтесь до почесного клубу книгоманів!

 

 


Мы на Facebook