Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Книга тижня: «Черептон Крутій. Посох Предвічних» Дерека Ленді

Літо — це час відпочинку. У тому числі й відпочинку від ґаджетів. Щоб ваші діти забули про них, придбайте їм цікаві книги для читання. Наприклад, першу книгу серії ірландського письменника Дерека Ленді про детектива-скелета Черептона Крутія та його юну сміливу напарницю.

 

З 8по14 червня включно даруємо знижку на книгу «Черептон Крутій. Посох Предвічних».

У цей період  ви можете придбати її за 90 грн замість 125.

 

Стефані — звичайна 12-річна дівчинка, яка ходить до школи, любить слухати музику та вірить у те, що попереду на неї чекає щось неодмінно велике і значне. Життя у провінційному ірландському містечку видається їй надто розміреним і передбачуваним. Але все змінюється після смерті дядька Стефані — відомого письменника Ґордона Едглея. Крім величезних статків, у спадок улюбленій небіжці він залишає «вхідний квиток» до світу, сповненого магії, таємниць і небезпеки, а також… найвідданішого і найдотепнішого напарника — детектива Черептона Крутія.

 

Книга є світовим бестселером підліткового фентезі, отримала нагороду Red House Award Book Book 2008 та була обрана книгою десятиріччя в Ірландії у 2010 році. «Черептон Крутій» поєднує в собі жанри фентезі та детективу з нотками легкого чорного гумору. Роман було опубліковано в 2007 році, він став настільки популярним, що права на його видання продані вже в понад 20 країн.

Доставка замовлень від 300 грн безкоштовна.


Мы на Facebook