Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Читання наживо

Друзі, на сторінці видавництва "АССА" в Фейсбуці ми розпочали читання наживо з нашими авторами та перекладачами!

Приєднуйтесь, щоб почути улюблені книги у прямому ефірі, поставити запитання автору чи позайматись із дитиною логопедичною гімнастикою.

Читання починаються ЩОДНЯ о 17.00.

 

25 березня - логопедична гімнастика від авторки логопедичних тренажерів Юлії Логоші - вправи, що допоможуть вашим дітлахам подружитися зі звуками.

26 березня - письменниця Наталія Матолінець читає "Варту у Грі" - українське підліткове фентезі про темну чаклунку Варту Тарновецьку.

27 березня - письменниця Катерина Кулик читає "12 місяців, або Все про дивовижі року" - книгу про нерозлучних друзів Ведмедика, Їжачка та Зайченя, які допомогають дорослим і дітям помічати дивовижне у найменших дрібницях.

28 березня - письменниця Наталія Матолінець читає "Артефакти Праги" - продовження міського фентезі «Варта у Грі» у чарівній та загадковій Празі.

29 березня - письменник та перекладач Євген Лір читає "Черептона Крутія" Дерека Ленді - підліткове детективне фентезі з нотками легкого чорного гумору.

30 березня - письменник та перекладач Остап Українець читає книгу Патріка Несса "Ніж, якого не відпустиш" - роман-антиутопію, який піднімає питання антивоєнної сутності людини, складності дорослішання, пізнання світу, взаєморозуміння.

31 березня - перекладачка Катерина Дудка відповідає на запитання читачів, присвячені книгам "Коти-Вояки" - серії пригодницьких романів-фентезі для дітей та підлітків, головними героями якої є клани диких котів. (Питання можна залишити до початку трансляції на сторінці видавництва.)

1 квітня - ілюстраторка, художниця, книжкова оглядачка Ліна Квітка читає роман Анни Каньтох "Таємниця покинутого монастиря" - першу книга містичного циклу про Ніну Панкович, роман для тих, хто обожнює фентезі та містику.

2 квітня - письменниця Ольга Мігель читає "Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь" - українське підліткове фентезі про пригоди дівчини Аліси, яка потрапляє до фантастиного світу країни Ануари.

3 квітня - письменник Володимир Арєнєв читає "Порох із драконових кісток" - історію про життя в провінційному містечку, де поряд із буденними клопотами існує не менш буденна магія, а на відстані простягнутої руки – чи пострілу? – живуть таємничі песиголовці.


Приєднуйтесь до наших читань та мандруйте світом книжок разом із нами!


Мы на Facebook