Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

П’ять травневих передзамовлень

До Книжкового Арсеналу готуємо п’ять знакових для нас новинок, кожна з яких унікальна у своєму роді.

Ви маєте гарну нагоду прочитати ці книги першими, до того ж придбавши їх за ціною передзамовлення, нижчою за звичну ціну.

До 12 травня замовляйте продовження книги «Таємниця покинутого монастиря» — роман «Таємниця проклятого лісу» Анни Каньтохза 150 грн.

Книга — знахідка для любителів темного фентезі та містики. Минуло два місяці після подій, описаних у книзі «Таємниця покинутого монастиря». Магія янголів у монастирі в Маркотах подарувала Ніні надзвичайний розум та силу, але вона так і не навчилася їх контролювати. Ніна намагається приховати свої здібності, бо знає, що будь-якої миті за нею можуть прийти ВОНИ — люди в мундирах, котрі полюють на янголів і всіх, хто до них причетний…

 

 

До 22 травня замовляйте першу книгу трилогії Патріка Несса «Ходячий Хаос» — роман «Ніж, якого не відпустиш» Патріка Несса за ціною передзамовлення 160 грн.

За книгою у Голлівуді знімають фільм, який вийде на екрани у 2020 році. Герой роману Тодд Г’юїтт — єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. За місяць йому виповниться тринадцять і, за місцевими законами, він теж стане справжнім чоловіком. Усі прентісстаунці з нетерпінням чекають на його день народження. Тодд знає про це, бо чує думки інших, а вони чують його. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її — страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу…

 

До 22 травня придбайте книгу про продовження пригод польських підлітків  Фелікса Полонія, Нета Білецького та Ніки Міцкевич «Фелікс, Нет і Ніка та теоретично можлива катастрофа» від Рафала Косіка за 150 грн.

Це друга книга серії «Фелікс, Нет і Ніка». За її мотивами у Польщі було знято фільм, прем'єра якого відбулася 28 вересня 2012 року. Фелікс, Нет і Ніка проводять разом незвичайні канікули. Кілька разів друзі стояли біля краю прірви, уникаючи ТМК — теоретично можливої катастрофи — та захищаючись від неї. До того ж вони переконались, що неможлива машина часу насправді існує…

 

 

До 22 травня замовляйте роман «Варта у Грі. Артефакти Праги» від  львівської письменниці Наталії Матолінець за 120 грн.

Книга оповідає про продовження пригод темної чаклунки Варти Тарновецької, з якою читачі познайомилися в першій частині «Варта у Грі». Варта зі Златаном прибувають до Праги, щоби офіційно заступити на посади Вартових Центральноєвропейського конгломерату. Тим часом у празькій спільноті ширяться чутки про невловимих викрадачів, які полюють на світлих і темних. Легенди оживають на старовинних вуличках, де кожен крок озивається небезпекою. У незнайомому місті Варті потрібно пізнати все наново: кому вірити, а кого остерігатися? Яка темрява ховається за посмішкою Златана? А головне — чи вдасться дійти до кінця і заплатити ціну перемоги, не зруйнувавши себе?

 

До 1 червня придбайте четверту книгу другого циклу «Нове пророцтво» серії «Коти-Вояки» «Стожари» за ціною 110 грн.

Продовження саги про пригоди диких та вільних котів. Чотири котячих Клани подолали нелегкий шлях до нового дому, де на зголоднілих, виснажених котів чекає безліч здобичі, але ще більше — небезпек. Тепер вони мають забути все, що їх єднало, і знову стати суперниками, які відстоюють власні території. Чи витримають ці випробування справжня дружба і справжнє кохання? Чи правильне місце вказали їм зоряні предки? І головне — чи зможуть коти зрозуміти, що найнебезпечніший ворог причаївся не в хащах навколо, а серед них самих?

 

 


Мы на Facebook