Ваш кошик пустий!

Книга тижня: «І знову Елмер» Девіда МакКі

Щороку наприкінці травня найвідоміший у світі слон Елмер відзначає свій День народження. Історію про картатого слона, який був не такий як усі, британський письменник та ілюстратор Девід МакКі вигадав більше 50 років тому. І якщо ви досі незнайомі з цим веселим велетнем із великим серцем , якраз маєте нагоду це виправити.

З 25 по 31 травня включно даруємо знижку на книгу «І знову Елмер».

У цей період  ви можете придбати видання за 100 грн замість 145.

Ця яскрава книга-картонка оповідає про те, що наближається День Елмера — веселе свято, коли сірі слони фарбуються в яскраві кольори. Усі надто зосередилися на підготовці до святкового параду, і Елмер занудьгував. Щоб покращити настрій собі та друзям, дивак вирішує утнути неймовірний жарт. І ось серед ночі, поки слони спали, Елмер…

А що саме зробив Елмер, ви дізнаєтесь, прочитавши книгу з дітьми.

 

«І знову Елмер» — це не просто цікава літературна історія. Запропонуйте малюку роздивитись усі клітинки картатого героя або порахувати слонів у стаді. Така весела гра допоможе опанувати навички лічби і вивчити основні кольори.

 

Більш дорослим дітям підійде складніше завдання — послухати історію і переказати її за ілюстраціями. Це активізує логічне мислення і розвиває пам’ять.

 

А найголовніше — Елмер розвиває емоційний інтелект, вчить адаптуватися до навколишнього середовища, сприймати світ таким, який він є, і радіти кожному дню.

 

Історії про життя картатого слона Елмера з'явилися понад 50 років тому. За цей час у світі було продано більше 5 млн екземплярів книг та перекладено їх на 40 мов.

 

Познайомтесь і ви з цим неймовірним вигадником та жартівником!

 

Для усіх замовлень з передоплатою на суму понад 300 грн — адресна доставка безкоштовна.


Мы на Facebook