Ваш кошик пустий!

Книга тижня: «Ніж, якого не відпустиш» Патріка Несса

 

Коли світ охоплений пандемією, а люди змушені залишатися вдома, надходить найкращий час для читання антиутопій.

 

З 27 квітня по 3 травня включно даруємо знижку на роман-антиутопію  «Ніж, якого не відпустиш».

У цей період ви можете придбати книгу за 140 грн замість 190.

 

«Ніж, якого не відпустиш» — це світовий бестселер від володаря найвідомішої премії Великої Британії «Медаль Карнегі» Патріка Несса.

 

Тодд Г’юїтт — єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. За місяць йому виповниться тринадцять і, за місцевими законами, він теж стане справжнім чоловіком. Усі прентісстаунці з нетерпінням чекають на його день народження. Тодд знає про це, бо чує думки інших, а вони чують його. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її — страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу… І тепер, щоби уникнути долі, приготованої йому Прентісстауном, хлопець мусить тікати у світ, якого не мало існувати, з людиною, якої не мало бути…

 

Цього року книга «Ніж, якого не відпустиш» отримала спеціальну відзнаку за найкращу книгу фантастики для підлітків від літературної премії підлітків «Навиворіт».

 

Патрік Несс — автор десяти романів, зокрема бестселера New York Times — The Rest of Us Just Live Here, трилогії Chaos Walking (в українському перекладі — «Ходячий Хаос»), More Than This, Release і A Monster Calls(в українському перекладі — «Поклик монстра»). Також написав сценарії до серіалу «Клас» (спін-оф відомого проекту ББС «Доктор Хто»), фільму «Поклик монстра» за однойменним романом та довгоочікуваного блокбастера «Ходячий Хаос» із Томом Голландом і Дейзі Рідлі в головних ролях. Вихід на екрани останнього фільму заплановано на 2020 рік.

 

Нагадуємо, що для замовлень з передоплатою на суму понад 300 грн — адресна доставка безкоштовна.


Мы на Facebook