Ваш кошик пустий!

Канікулярні посібники — запорука успішного навчання восени

Весна віщує швидке закінчення навчального року. Уже незабаром розпочнеться літо, однак це не означає, що про навчання потрібно забути аж до осені. Коли навчальний процес відбувається дистанційно і не в тому обсязі, як під час очного навчання, важливо підтримувати достатній рівень знань.

 

Наші серії посібників «Грайлива математика» та «Літо пригод» допоможуть вам справитися з цим складним завданням граючи.

 

Серія посібників «Літо пригод» містить інтегровані завдання з різних тем і предметів, математичні обчислення, природознавчі дослідження, мовні забавки, кулінарні змагання, тестовий самоконтроль і багато-багато іншого.

У кожному з посібників є також в постер із проєктними роботами  , які можна буде презентувати в класі після початку нового навчального року. Приємним бонусом для дітей стануть яскраві заохочувальні та великі тематичні наліпки.

 

Серія  посібників «Грайлива математика» містить різнорівневі вирази і задачі, цифрові лабіринти і ланцюжки, завдання на логіку, цікаві факти. Яскраві наліпки допоможуть легко запам’ятати корисну інформацію.

«Грайлива математика» допоможе повторити матеріал, вивчений протягом навчального року, опрацювати усно і письмово тести різних типів, підготуватися на відповідному рівні до контрольних і олімпіад.

  

Підготуйтесь до канікул завчасно — придбайте посібники серій «Літо пригод» та «Грайлива математика», щоб ваша дитина повернулася до школи впевненою у свої знаннях!

 


Мы на Facebook