Ваш кошик пустий!

Книга тижня: перший щоденник Улісса Мура «Двері у міжчасся»

 

Мабуть небагато знайдеться людей, які не люблять подорожувати. Особливо у мандрівку тягне під час карантину, коли потрібно залишатися вдома. Що ж робити, як набратися нових вражень та емоцій від подорожі?

 

Пропонуємо вам подорожувати у часі та просторі разом із героями таємних щоденників Улісса Мура!

 

З 20 по 26 квітня включно даруємо знижку на перший щоденник Улісса Мура «Двері у міжчасся».

У цей період ви можете придбати книгу за 100 грн замість 135.

 

Італійський письменник П’єрдоменіко Баккаларіо під псевдонімом Улісс Мур створив популярну серію пригодницьких книг про підлітків, які подорожують у часі. Щоденник Улісса Мура — це книга-квест, читаючи яку ви розгадуєте таємниці та загадки разом із героями.

 

У книзі «Двері у міжчасся» читачі знайомляться з головними героями — Джейсоном, Джулією та Ріком. Коли трьох невгамовних підлітків залишають самих у будинку і застерігають не шукати собі пригод... вони обов’язково їх знайдуть. Особливо якщо цей будинок — старовинна вілла на узбережжі, кожен куточок якої приховує безліч таємниць. Лише за один день, поки батьків не було вдома, 11-річні близнюки Джулія та Джейсон встигають організувати пошуки привиду, розшифрувати закодовані послання та відчинити загадкові двері, за якими на них чекають неймовірні пригоди.

 

Наразі у видавництві «АССА» вийшло вже чотири книги про пригоди невгамовної трійці, яка мандрує у часі! Долучайтесь до цієї захоплюючої мандрівки і ви!

Нагадуємо, що для замовлень з передоплатою на суму понад 300 грн адресна доставка безкоштовна.

 


Мы на Facebook