Ваш кошик пустий!

Час готувати подарунки під ялинку

Невдовзі усіх нас захопить передноворічна метушня. Підготовка до свята, вибір вбрання для новорічної ночі, складання святкового меню на і, звичайно ж, придбання подарунків під ялинку. Подбайте про новорічні подарунки своїм дітям заздалегідь, аби потім не збивати ноги в пошуках.

 

Щоб закликати святковий настрій, пропонуємо придбати малечі тематичні новорічні розмальовки «Через поле, через гай поспішає Миколай!» та «Люба зимонько-зима, веселіш, як ти, нема!». На їхніх сторінках ви разом із дітьми ознайомитеся з народними традиціями зимових свят та новорічними забавами, разом виконаєте завдання на розвиток мислення, пам'яті та моторики, почитатиєте вірші, вивчите колядки та щедрівки.

                                          

 

Для молодших школярів покладіть під ялинку добрі книги про тварин із серії «Історії порятунку». Ці захоплюючі оповідки навчають дітей ставитися до тварин зі співчуттям, повагою та любов'ю.  У Великобританії в цій серії видано вже понад 2 мільйони примірників книг. Чудовим новорічним сюрпризом стане комплект із чотирьох книг серії — «Котик-безхатько», «Кролик та його халепи», «Лисеня у небезпеці», «Цуценя уникає лиха». До кожного набору книг про порятунок тварин вкладаємо подарунок.

Під час відпочинку зимовими вечорами в нагоді стане книга "Мої улюблені казки". До неї увійшли найпопулярніші казки, які ми знаємо та любимо з дитинства. Родзинкою книги є великі, яскраві та цікаві малюнки.

 

   

 

Найменших потіште книгами про пригоди веселого картатого слона Елмера. Комплект «Три слони» — це готовий подарунок до зимових свят, відтак вам не доведеться сушити голову, що подарувати дитині на День святого Миколая, Новий рік чи Різдво.До кожного книжкового набору додаємо подарунки: дерев’яну іграшка-розфарбовку «Слон Елмер» та магніт з Елмером!

 

 

 

 

Для шанувальників серії «Коти-вояки» та всіх дітей, які обожнюють пригодницькі книги, гарним подарунком стане один із наборів книг про пригоди диких та вільних котів. Книги цієї серії мають поціновувачів в Англії, США, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії, Польщі, Чехії, Росії, Японії, Китаї… — понад 30 000 000 читачів й фанів у всьому світі!

До кожного із котокомплектів додаємо котосувенір у подарунок, а також даруємо котомагніт до кожної книги набору. 

Обирайте на свій смак:

акційний комплект «Щастя котофана» з 13 книг серії «Коти-вояки»;

акційний комплект із 3 книг серії «Коти-вояки»;

акційний комплект із 6 книг першого циклу;

акційний комплект з 5 книг другого циклу.

 

          

 

Книги серії «Час фентезі» допоможуть вам відірвати підлітка від гаджетів та заохотити до читання під час канікул, тож подбайте заздалегідь, щоб покласти під ялинку в новорічну ніч один із цих комплектів:

комплект із двох книг Володимира Арєнєва «Сезон кіноварі»;

комплект із двох книг Анни Каньтох «Безкінечні таємниці»;

комплект із двох книг Наталії Матолінець «Варта у Грі»;

комплект із двох книг Дерека Ленді «Детективна парочка»;

комплект із трьох книг Улісса Мура «Таємний щоденник»;

комплект із трьох книг Рафала Косіка «Непереможна команда».

               

Бажаємо вам казково-книжкових новорічних свят!

 


Мы на Facebook