Ваш кошик пустий!

Рятівники тварин поспішають на допомогу!

Пригоди Сема та Амелії з серії «Історії порятунку» тривають! Разом друзі допомагають лікарям «Ковчега для тварин», ветеринарної клінікиу Велфорді. Попереду в юних зоорятівників ще багато пригод — і врятованих життів тваринок.

 

У книзі «Лисеня у небезпеці» Сем та Амелія разом із новим другом Джошем знаходять маленького пораненого лиса. Вони проводять власне розслідування, з’ясовуючи обставини, через  які лисеня та його родина зазнали лиха . На друзів чекають серйозні випробування, але чи вдасться їм повернути лисеня додому?

 

За сюжетом книги «Цуценя уникає лиха» до ветеринарної лікарні «Ковчег» потрапляє травмований песик, якому конче необхідна коштовна операція. Перед Семом та Амелією, які дуже люблять тварин і зголосилися допомагати в лікарні, стоїть непросте завдання: відшукати власника собачки та зібрати кошти на лікування. Аби врятувати цуценя, друзям доведеться виявити неабияку кмітливість. Адже в цій справі важлива кожна хвилина!

 

Добрі та захопливі оповідання із серії «Історії порятунку» навчають дітей правильного поводження з тваринами та любові й співчуття до друзів наших менших. У Великобританії в цій серії видано вже понад 2 мільйони примірників книг.

 

З 18 листопада по 8 грудня оформіть попереднє замовлення книг за акційною ціною.

Доставка від 250 грн безкоштовна.

 

  


Мы на Facebook