Ваш кошик пустий!

Стартувало попереднє замовлення нових книг серій «Фелікс, Нет і Ніка» та «Коти-вояки»

Наприкінці літа можемо потішити книголюбів гарною новиною — оголошуємо попереднє замовлення одразу двох прекрасних книг, на які ви чекали:

Книга «Фелікс, Нет i Нiка та Палац снів» Рафала Косіка

Продовження популярної серії пригодницького та пізнавального фентезі від Рафала Косіка «Фелікс, Нет і Ніка» про пригоди варшавських підлітків Фелікса Полонія, Нета Білецького та Ніки Міцкевич.

У школі впроваджують експериментальну програму мовної правильності, і відтепер кожен учень має носити на своєму одязі ДМІ  детектор мовних іншостей. Відхилення від норм детектора загрожує неприємностями…

 

Але все це дрібниці порівнянно з тим, що Ніці маряться нічні кошмари, які починають здійснюватися в реальності! Феліксу й Нету доведеться детально дослідити проблему, щоб допомогти своїй подрузі. Та чи вдасться їм урятувати Ніку та спільну дружбу?

Книга «Сутінки» Ерін Гантер — п'ята книга другого циклу другого циклу «Нове пророцтво» серії «Коти-вояки»

 

На новій території стежки чотирьох Кланів розійшлися в різні боки. Тепер кожен з них знову сам по собі, як і було з давніх-давен заповідано вояцьким правильником. Проте небезпеки, що чатують у цих незвіданих місцях, можна подолати лише разом. Громові коти завжди готові простягнути лапу допомоги своїм сусідам, та найбільша біда приходить саме до їхнього табору — нещадний ворог, що палає помстою. У ці темні часи вони мусять виявити всю свою силу та мужність, а дехто — зробити нелегкий вибір, від якого залежить доля всього Клану.

З 28 серпня по 23 вересня оформіть попереднє замовлення книги за акційною ціною.

Доставка від 250 грн безкоштовна.


Мы на Facebook