Ваш кошик пустий!

Готуємо до друку: новинки весни від видавництва «АССА»

Весна – час нових звершень та досягнень! От і ми у видавництві «АССА» нині невтомно працюємо, щоб невдовзі порадувати вас свіженькими виданнями. Які ж книги вийдуть навесні у серії «Час фентезі»? Відповідь читайте нижче.

Дерек Ленді. Черептон Крутій. Гра з вогнем. Книга 2

Серія «навіженого» фентезі від ірландського письменника Дерека Ленді.

Ось уже рік, як Стефані Едглей відмовилася від звичайного життя підлітків. Замість вечірок — бійки зі створіннями темряви, замість нових суконь — один незамінний чорний костюм, а замість ґаджетів — сила чотирьох стихій. Тепер вона — Валькірія Веремія, напарниця єдиного у світі детектива-скелета Черептона Крутія. І цього разу в них особливий суперник — жорстокий злочинець барон Мстивослав. «Завдяки» йому ожила мумія, зібрана з останків найжахливіших міфологічних істот, містом розгулює ціла армія вампірів, а наш світ ось-ось захоплять Безликі…

 

 

Улісс Мур. Будинок Дзеркал

Третій щоденник Улісса Мура нарешті відкриває таємницю вілли Арго та її колишніх власників. Але гру ще не закінчено!

Цього міста не знайдеш на жодній мапі, в жодному туристичному путівнику. Тут не працює інтернет і відсутній мобільний зв’язок, а єдина залізнична колія веде в нікуди. Хтось навмисне намагається ізолювати Кілмор-Ков від навколишнього світу. Але хто і навіщо? Джейсон, Джулія та Рік сподіваються знайти відповідь на свої запитання в химерному Будинку Дзеркал, який побудував місцевий годинниковий майстер. Та, схоже, у цій загадковій грі їхній суперник завжди на крок попереду…

 

 

Патрік Несс. Трилогія «Ходячий хаос»

  • «Ніж, який не відпускає». Книга 1

Світовий бестселер від володаря премії «Медаль Карнегі».

Один із найкращих світових зразків літературної антиутопії, який незабаром з’явиться на великих кіноекранах.

Уяви, як це — жити у світі, де кожен чує думки іншого.

У світі, де панує суцільний набридливий Шум, в якому неможливо нічого приховати.

Чи все-таки можливо?

Бо одного дня ти зустрінеш те, чого не мало б існувати… Ти зустрінеш… тишу. І зрозумієш, що мусиш бігти. Від людей, котрі тобі брехали, від вибору, що маєш зробити, і від ножа, який тебе не відпускає.

 

 

До «Книжкового Арсеналу» також плануємо надрукувати дві книги серії дитячих книг «New Animal Ark». Це продовження всесвітньо відомої серії «Animal Ark», яка успішно видавалася з 1994 по 2008 рік. Люсі Деніелз — загальний псевдонім колективу британських та американських письменників, які працювали над серією.

Головна героїня — дівчинка на ім’я Амелія Гейвуд, яка після розлучення батьків разом із мамою переїжджає  до бабусі в маленьке селище Велфорд. Спочатку Амелія дуже сумує за друзями, своєю кімнатою і школою у великому місті, але згодом розуміє, що у Велфорді на неї чекають неймовірні пригоди. Дівчинка просто обожнює тварин, а вони тут повсюди — на фермах, на луках, на озері! Під час першої ж прогулянки вона встигає врятувати  цуценя знайти друзів та потрапити до місцевої зооклініки «Ковчег». І тепер її найзаповітніша мрія — допомагати ветеринарам. Та спершу дівчинка разом зі своїм новим другом Семом мають довести, що вони достатньо дорослі та відповідальні, аби доглядати за тваринами.

 


Мы на Facebook