Ваш кошик пустий!

Новинки від видавництва «АССА» до 25 Book Forum

Гадаєте дорослішати легко? Аж ніяк! Із самісінького дитинства діти ставлять багато запитань і шукають відповіді на них. Підлітки – це люди, які вже не діти, але ще й не дорослі. Тому до 25 Book Forum ми підготували навчальні та фентезійні новинки, які допоможуть дітям та підліткам знайтивідповіді навіть на найзаплутаніші запитання.

 

Серія «Читаємо, розуміємо, творимо»

Лариса Шевчук

Як навчити сучасних дітей, заглиблених у гаджети, слухати і чути, читати та обдумувати прочитане, висловлювати власні думки та приймати обґрунтовані рішення?

У допомогу батьками та вчителям ми створили серію «Читаємо. Розуміємо. Творимо»,яка орієнтована на учнів молодшої школи.

Курс узгоджено з типовою освітньою програмою для 1–2 класів 2018 рокута схвалено МОН України для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

 

   

 

 

 

Дитя песиголовців

Володимир Арєнєв

«Дитя песиголовців» — довгоочікуване продовження «Пороху із драконовихкісток», роману, що був рекомендований Міністерством освіти України для додаткового читання у шкільній програмі з української літератури.

Марта на прізвисько Відьма знає, чому батько повернувся з-за річкисаме таким. Та вона досі не уявляє, що тепер їй робити і як його врятувати. Здається, єдина людина, котра може допомогти, — класний керівник Людвіг Штоц, та він віднедавна дуже сильно змінився. І це не дивно: після того, як в місті з’явилися песиголовці, все пішло шкереберть. Так, неначе минуле прокинулося й проростає у теперішньому житті гострими драконячими зубами…

 

 

 

Крамниця забутих мап

Улісс Мур

Другий щоденник Улісса Мура нарешті розшифровано!

Відчинивши потаємні двері, Джейсон, Джулія та Рік знаходять корабель, на якому можна мандрувати у часі. На хвилях власної уяви (чи, можливо, за чиєюсь вказівкою?) вони вирушають до Стародавнього Єгипту, де на них чекають секретні лабіринти, нові друзі, небезпечні вороги і, звичайно ж, надскладні завдання й загадки. Але хто й навіщо відправив їх у минуле? І що так надійно сховано у місці, якого вже давно не існує?

 

 

 

Таємниця покинутого монастиря

Анна Каньтох

Добре бути Обраним чи Обраною, коли живеш у вигаданому світі. А якщо це реальність повоєнної Польщі? І якщо ти один із тринадцяти підлітків, яких янголи зібрали в покинутому монастирі?

Навіть те, що тебе покликали янголи, не дуже заспокоює. Бо щось із ними не так. І щось не так із цим покинутим монастирем, і з містечком, біля якого він розташований, і з тими підлітками...

І з тобою теж?..

Не ходи вранці до саду…
Не гуляй під час грози…
Не довіряй янголам…
Залишайся серед живих, щоб розгадати таємницю покинутого монастиря.

 

 

 

Коти-вояки. Сходить місяць

Ерін Гантер

Продовження другого циклу «Нове пророцтво» серії світового бестселера «Коти-вояки».

Обрані коти мають повернутися до лісу і передати Кланам повідомлення від Півночі. Але чому Зореклан вказав їм найскладніший шлях додому? Навіщо їм чужі проблеми, коли і власних вистачає по самі вуха? На кожне питання є багато відповідей, але треба обрати правильну, і при цьому зберегти відданість рідним Кланам, одне одному і зоряним предкам.

 

 

 

 


Мы на Facebook