Ваш кошик пустий!

АССА їде на Форум видавців у Львові!

 

З 13 по 17 вересня будем раді всіх бачити на Форумі Видавців у Львові!.

Наш стенд №132 та намет на подвір'ї №8. На вас чекають знижки та подарунки wink...

 

Несподівані пророцтва котів-вояків, давні традиції українського народного одягу для сучасних маленьких стилістів і неймовірна космічна програма підготовки до школи. До цьогорічного Форуму видавців у Львові ми приготували багато приємних цікавинок.

 

1. «Коти-вояки. Темні часи» — заключна книга першого циклу «Пророцтва починаються».

Напруга, яка зростала з кожною книгою серії, досягла свого апогею. І герої, і читачі заледве будуть встигати переводити подих, слідкуючи за подіями роману «Темні часи».

Новому провіднику Громового Клану, Вогнезору, доведеться захищати не тільки власних вояків і власну територію. Тепер у його лапах майбутнє усього лісу.

 

 

2. «Я — україночка! Святковий народний одяг»

Альбом наліпок «Я — україночка!» — це невеличка, але коштовна скриня, в якій ви знайдете не тільки елементи традиційного костюму наших предків, але й корисну інформацію про це вбрання. Що одягали дівчата на Купала? Який одяг готували до весілля? У чому ходили взимку?

Увесь одяг можна приміряти на паперову ляльку з особливим покриттям, яке дозволяє легко її «переодягати», змінюючи наліпки.

 

 

3. «Супердівчата. Ми — україночки!»

Героїні нової книги серії «Супердівчата» — стильні подруги-україночки. Марічка, Іванка та Софійка продемонструють сучасний одяг, який можна вдало поєднувати з давніми традиціями й мотивами українського вбрання.

На сторінках альбому «Ми — україночки!» юні стилісти зможуть сміливо комбінувати різні елементи вбрання за допомогою наліпок і розмальовок.

 

 

4. Стікербуки-довідники «English», «Українська мова», «Математика»

Стікербук — сучасний довідник у наліпках, в якому головні теми  шкільної програми подано у схемах, символах та інфографіці. Один стікер = одна тема. Цей практичний формат сприяє найкращому запам’ятовуванню інформації.

Посібник містить 32 наліпки. Їх можна наклеїти на підставку з обкладинки цієї ж книги, на зошит, обгортку підручника або будь-який інший предмет, який завжди перед очима. Зорова пам’ять вважається найбільш розвиненою, тому такий спосіб навчання дасть гарантований результат.

 

 

 

 

5. «Суперкурс підготовки до школи» і «Супертренажер майбутнього школяра»

 «Суперкурс підготовки до школи» та «Супертренажер майбутнього школяра» — найкращий подарунок майбутньому першокласнику і гарантія спокою батьків.

У «Суперкурсі» ви знайдете все, що потрібно для підготовки першачка:

  • логіка та математика
  • читання по складах
  • розвиток мовлення
  • світ навколо
  • англійська мова

Теми посібника підібрано відповідно до оновленої шкільної програми і подано в ігровій формі — з яскравими ілюстраціями та нестандартними завданнями.

Перевірити, наскільки успішно ваша дитина пройшла «Суперкурс», допоможе «Супертренажер майбутнього школяра» — книга з тестовими завданнями і рекомендаціями для батьків. Супергерої стануть своєрідними провідниками, які допоможуть пройти випробування і запропонують цікаві вправи.

 

 

 


Мы на Facebook