Ваш кошик пустий!

Новинки від АССА до Книжкового Арсеналу

Мужні «Коти-вояки», які потрапляють у неймовірні пригоди, і тендітні «Супердівчата», що знаються на моді краще за всіх. Креативні розмальовки для найменших мандрівників та яскраві фантазійні «розвивайки» для маленьких художників і вигадників. Прописи для школярів і дивовижні домальовки для всіх, хто любить тварин та природу. Цього року видавництво «АССА» підготувало до київського «Арсеналу» чимало цікавих новинок. Обирайте, читайте та розвивайтеся разом зі своїми дітьми. «АССА» — це книги, з якими цікаво жити!

 

1. «Коти-вояки. Небезпечний шлях»

П'ята книга серії світового бестселера «Коти-вояки».

Лютий ворог став сильним і могутнім, як ніколи. Але Вогнесерду немає звідки чекати допомоги. Його Клан ще не оговтався після страшної пожежі, а провідниця знесилена і втратила віру. До того ж у лісі з’являється нова загроза, яка може знищити усіх котів Громового Клану…

 

 

2. «Малюю чарівну казку. Смачний пиріг» та «Малюю чарівну казку. Веселий день»

Як заохотити дитину до читання? Запропонуйте їй створити власну казку!

У книзі ви знайдете цікаву інтерактивну розповідь і безмежне поле для фантазії малюків. Виконання веселих завдань сприятимерозвитку навичок письма, логікитауваги.

Одне із завдань серії «Малюю чарівну казку» — залучити дітей до літератури і читання шляхом формування бажання тауміння створювати ілюстрації до казки.

    

 

 

3. «Малювати легко. Дудли» та «Малювати легко. Пружинки»

Сьогодні набирає популярності такатехніка малювання, якдудлінг (Doodling). Цей незвичайний вид творчості можна сміливо вважати «дитячим», адже він не потребує особливої мистецької підготовки. Малювання в цьому стилі — свого роду медитація, прояв внутрішньої творчості. Книга-розмальовка дозволяє не просто створювати веселі картини, а й допомагає розслабитися, що дуже важливо для дитячої психіки.

         

 

 

4. «ДивоЗвірі» та «ДивоЛіс»

Унікальні розмальовки «4 в 1». Малюкам не цікаво тривалий час займатися одноманітними справами, а в цих книгах вони знайдуть безліч різних завдань. Відшукати тварину, яка загубилася в лабіринті, домалювати візерунки, розфарбувати малюнок, розшифрувати кольоровий код...

Ви здивуєтесь, наскільки диво-розмальовки захоплюють дітей!!!

        

 

 

5. «Я — допитливий турист!» та «Я — відважний мандрівник!»

Девіз цих книг: «Підготуйся і рушай!».Ви мрієте про мандрівку? Пам’ятайте, що запорукою гарного відпочинку і щасливого повернення є якісна підготовка. Герої книги підготували для вашої малечі цікаві розвиваючі ситуації. Навіть залишаючись вдома, дитина самостійно опрацьовує важливі теоретичні деталі мандрівки. Ігрова модель навчання дає змогу зануритись у реальні життєві пригоди. Творчий підхід при виконанні нестандартних завдань дарує впевненість, досвід та чудовий настрій.

        

 

 

6. «Супердівчата. На пляжі», «Супердівчата. У кав’ярні» та «Супердівчата. У крамниці»

Почуття стилю та краси у дівчат формується ще з дитинства. Ну яка маленька модниця не мріє відчути себе справжнім дизайнером! Це ж так захоплююче —створювати нові образи, експериментувати з одягом та кольорами!

Книги з наліпкамиіз серії «Супердівчата» — справжнє втілення дитячих мрій. Кожна маленька яскравасумочка-книжкаприховує багато сюрпризів та дівочих секретів! Вбрання на наліпках можна комбінувати, підбирати відповідно до настрою головних героїнь.

                

 

 

7. Розвиваючі домальовки «Пташки» і «Рибки»

Незвичайна серія «Розумна домальовка»допоможе з користю та натхненням провести вільний час.

Із цими книгами дитина 6–7 років зможе:

  • розвинути творчі здібності
  • дізнатися багато цікавих фактів про тварин
  • перевірити власні знання з англійської мови
  • вдосконалити навички малювання в різних стилях.

        

 

 

8. Альбоми наліпок «Сучасна україночка» та «Народний одяг»

Одяг українців має давні традиції, які зберігаються і дбайливо передаються із покоління у покоління. Кожен аксесуар, кожен візерунок можерозповісти дуже багато про історію нашого народу, його світогляд та звичаї.

Альбоми наліпок «Сучасна україночка»та «Народний одяг» дають можливість зазирнути у скарбницю народних звичаїв і почерпнути звідти ідеї для сучасного стильного образу.

На сторінках альбомів дитина зможе знайти паперову ляльку і за допомогою ножиць і клею змайструвати собі захоплюючу іграшку. Лялька встановлюється на спеціальну підставку і має особливе покриття. Воно дозволяє легко змінювати одяг.

        

 

 

9. «Наліпки-мандрівки»: «У світі форм», «Світ навколо» та «Навколосвітня подорож»

Подорожувати і відкривати світ завжди цікаво, особливо коли тобі лише три роки… ну або трохи більше. Усе навколо здається таким дивним, цікавим і неймовірно захоплюючим!

Запрошуємо вас і ваших малюків у цікаву подорож-навчання разом із книгами серії «Наліпки-мандрівки». Форми, цифри, навички малювання, орієнтування у просторі — після цієї мандрівки у вашої дитини залишиться чималий багаж знань та умінь. А різнопланові завдання та кольорові наліпки допоможуть організувати процес навчання у веселій ігровій формі.

 

 

10. Карта «Буковинські гори»

Дата видання карти — лютий 2017 р. (актуалізація картографічної основи 2016 р.).

Під час досліджень карти «Буковинські гори» було пройдено щонайменше 1000 км доріг та стежок і подано на карту понад 800 км gps-треків.

Більшість з поданих територій перевірена власними виходами в гори.

 


Мы на Facebook