Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

«Елмер»: читай, навчайся, грай, радій!

Чуєте? Лунають жарти і сміх... Це, мабуть, Елмер! Усюди, де він з’являється, панують радість і веселий настрій. Неймовірний вигадник і жартівник, веселий велетень із великим серцем… Знайомтесь, Елмер — найвідоміший слон у світі! На його веселих, іронічних та разом із тим повчальних історіях виросло вже не одне покоління дітей. А відтепер картатий веселун буде жартувати і для українських малюків.

Чому різнокольоровий, та ще й у клітинку?

Це питання за 50 років існування Елмера британський художник і письменник Девід МакКі чув незліченну кількість разів. І завжди замість відповіді розповідав усім про свою особливу і найкращу у світі доньку Шантель. Це вона надихнула батька на створення різнокольорового героя-жартівника. Девіду дуже хотілося, аби дівчинка зрозуміла, що не варто прагнути бути «таким, як усі». Якщо ти яскравий і неповторний, як Елмер, то можеш сам змінити цей світ на краще. Так завдяки Шантель і з’явилася перша історія про картатого слона, який живе у звичайнісіньких джунглях, серед звичайнісіньких сірих африканських слонів.

Вигадуючи веселу казку для доньки, МакКі навіть і не підозрював, що йому доведеться присвятити Елмеру більшу частину свого життя. Першу книгу про картатого слона він написав та намалював ще у 1968 році, але так і не зміг її вдало опублікувати. Справжня слава прийшла до Елмера лише у 1989-му, коли він потрапив до одного з найбільших британських видавництв Andersen Press. Слон у клітинку став улюбленцем малюків усього світу! Його історія була перекладена більш ніж на 40 (!) мов. Така народна любов, звичайно ж, не дозволила Девіду зупинитися на одній книжці, тож наразі їх уже більше 20. МакКі невтомно продовжує працювати над серією про Елмера, щоправда, тепер на нові історії його вже надихають троє онуків.

Батьки, купіть слона!

«Елмера» не можна поставити в один ряд зі звичайними книжками-картонками. Кожна історія про картатого слона — це своєрідна притча, яка вчить дитину любити цей світ, бути самостійною, поважати себе і тих, хто поруч.

«Елмер» — це добрий і веселий вчитель, який допоможе розвинути найважливіші навички дошкільнят:

  • з Елмером легко вивчати кольори — запропонуйте дитині назвати усі кольори клітинок;
  • з Елмером можна, граючись, засвоїти математику та логіку — порахуйте разом із малюком усіх слонів у стаді й порівняйте, хто з них більший, а хто менший, хто вищий, а хто нижчий;
  • з Елмером легко вчитися читати й переказувати — усі речення прості та зрозумілі для дитини. Тексти якнайкраще підходять для першого спільного і самостійного читання;
  • з Елмером так весело грати і фантазувати — візьміть аркуш паперу і намалюйте власного слона із неповторними кольоровими візерунками…

І цей список ігор, вправ та занять можна продовжувати до безкінечності, бо Елмер відкриває безмежні можливості для фантазії і батьків, і малюків, і вчителів. Кожною клітинкою своєї яскравої душі картатий жартівник прагне нести радість у цей світ — радість від навчання, гри та дружби.

Замовити цю книжку можна в нашому інтернет-магазині.

 

 

 

 


Мы на Facebook