Ваш кошик пустий!

«Ніж, якого не відпустиш» відтепер у кінообкладинці

Новий вигляд відомої книги! Змінюємо вигляд, але не змінюємо зміст.

 

З 8 квітня всі замовники книги "Ніж, якого не відпустиш" Патріка Несса отримають її у суперобкладинці — кінообкладинці за фільмом "Дорога Хаосу".

 

В український прокат фільм "Дорога Хаосу" за мотивами роману "Ніж, якого не відпустиш" вийде в кінці квітня 2021 року.

 

«Ніж, якого не відпустиш» — роман-антиутопія, світовий бестселер від володаря найвідомішої премії Великої Британії «Медаль Карнегі». Книга піднімає питання, що є дуже нагальними в нашому сьогоденні: антивоєнна сутність людини, складність дорослішання, пізнання світу, взаєморозуміння. У 2020 році книга «Ніж, якого не відпустиш» отримала спеціальну відзнаку за найкращу книгу фантастики для підлітків від літературної премії «Навиворіт».

 

Тодд Г’юїтт — єдиний хлопчик у Прентісстауні, де живуть лише чоловіки. За місяць йому виповниться тринадцять і, за місцевими законами, він теж стане справжнім чоловіком. Усі прентісстаунці з нетерпінням чекають на його день народження. Тодд знає про це, бо чує думки інших, а вони чують його. Загадковий вірус Шуму багато років тому заразив чоловіків та тварин Прентісстауна і знищив усіх жінок. Принаймні так завжди казали Тодду дорослі й так вважав він сам, поки не зустрів її — страхітливу, всепоглинаючу, цілковиту тишу… І тепер, щоби уникнути долі, приготованої йому Прентісстауном, хлопець мусить тікати у світ, якого не мало існувати, з людиною, якої не мало бути…

 

Встигніть придбати книгу та порівняти її з екранізацією!


Мы на Facebook