Ваш кошик пустий!

«Райські раптори» — перша книга серії «Світ суперзаврів»

Хоча динозаври вже давно вимерли, вони продовжують цікавити сучасних дітей. Для всіх, хто любить історії про динозаврів, представляємо нашу чудову новинку — «Райські раптори», першу книгу серії «Світ суперзаврів»!

 

«Світ суперзаврів» — це пригодницька серія із шести книг про небезпечний і прекрасний світ живих динозаврів, яка вийшла в оригіналі в 2017 році.

З 15 до 21 лютого включно даруємо знижку на новинку. У цей період ви можете придбати її за 150 грн замість 180.

 

Особливість книг цієї серії — це доповнена реальність і міні-гра. Завдяки безкоштовному додатку, який можна завантажити у смартфон, ілюстрації оживуть, 3D-заври підведуться над сторінками та потішать дітей своїми незвичайними забарвленнями та голосами. За допомогою додатка читач побачить і почує те, чого немає на зображенні в книзі. Ефект перенесення в дикі джунглі забезпечено! Крім читання, можна пройти гру-квест, але для цього потрібно достеменно розібратися в сюжеті, щоб зуміти виконати непрості місії та допомогти героям книги вибратися з небезпечних ситуацій.

 

 

Світ суперзаврів майже нічим не відрізняється від того, до якого ми звикли. От тільки в ньому динозаври не вимерли, а живуть разом з іншими створіннями планети. Частина рапторів стала свійськими, і тринадцятирічна Беа із задоволенням їздить верхи на алозаврі, а її бабуся Банті тримає ферму, на якій розводять тирантів. Інші заври залишилися частиною дикої природи, яка завжди вабила дослідників і туристів — ось як віддалені Індонезійські острови Ару. Саме туди відправляються Беа та Банті Броунлі у супроводі свого надійного друга Теодора Логана. Але не тільки природа вабить подорожан — вони намагаються розшукати сліди давно зниклих безвісти батьків Беа. Та, чи не стане ця поїздка великою помилкою для мандрівників? І чи зможуть вони вибратися з островів живими...

 

Нагадуємо, що доставка замовлень від 300 грн безкоштовна.


Мы на Facebook