Ваш кошик пустий!

«Прихований ворог» — друга книга серії «Зграя»

Там де перша, там і друга! Саме такого принципу ми додержуємось, видаючи наші книги. Тому одразу після виходу книги «Спорожніле місто» серії  «Зграя» розпочали роботу над другою книгою «Прихований ворог». Аж ось нарешті її можна потримати в руках!

 

«Зграя» — нова серія книг від Ерін Гантер, авторки серії «Коти-вояки». У ній мова йде вже не про котів, а про собак, які вчаться виживати у дикій природі.

 

У книзі «Прихований ворог» вже відомі читачеві герої Щасливець і Белла зі своєю зграєю повідкових собак знаходять безпечне місце, де є чиста вода та здобич. Щасливцеві здається, що їм нічого не загрожує,  і він вирішує залишити їх, аби знову стати самітником. Спокійне життя триває недовго. Жорстока дика зграя з ватажком напіввовком має намір захопити цю територію і повідкові змушені знову шукати прихисток. Однак у Белли зріє план… На її прохання, Щасливець пристає до дикої зграї, щоб дізнатися, як повідковим відстояти територію. Дуже скоро Щасливець зрозуміє, що його роль у цій авантюрі загрожує життю обох зграй.

 

Читайте книгу, щоб дізнатися, які небезпеки очікують героїв та чи вдасться тим їх подолати.


Мы на Facebook