Ваш кошик пустий!

Нові математичні тренажери для 3-го класу

Ваш школярик перейшов до 3-го класу? Тоді вам неодмінно стануть у пригоді наші нові математичні тренажери, які сприяють доведенню до автоматизму необхідних базових знань та вмінь із математики.

 

Завдання усіх тренажерів відповідають чинній програмі Нової української школи.

 

Тренажер «Множення та ділення в межах 1000» автоматизує навички множення та ділення двоцифрових і трицифрових чисел, познайомить із поняттям «частина числа», допоможе підготуватися до самостійних та контрольних робіт.

 

Тренажер «Додавання та віднімання в межах 1000» допоможе засвоїти усі необхідні види обчислень двоцифрових та трицифрових чисел, відпрацювати навички усного та письмового додавання та віднімання, підготуватися до самостійних та контрольних робіт.

 

Тренажер «Таблиці множення та ділення чисел 1–9» стане помічником у засвоєнні табличного множення та ділення чисел від 1 до 9, навчить множити числа на 0 та 1, а також ділити на 1 і таке саме число, автоматизує навички лічби завдяки різнотипним завданням, допоможе підготуватися до самостійних та контрольних робіт.

 

Завдяки тренажеру «Усі типи задач»  ваш школярик відпрацює навички розв’язування задач усіх необхідних типів: складені задачі; задачі з величинами, задачі на знаходження частини і числа за частиною задачі, що розв’язуються за допомогою формули добутку тощо; потренується розв’язувати задачі за схемами та доповнювати умови; підготується до самостійних та контрольних робіт.

Нагадуємо, що доставка замовлень від 300 грн безкоштовна, тож обирайте, у нас ще багато цікавого!


Мы на Facebook