Ваш кошик пустий!

Книга «Пророцтво Синьозірки» вже у продажу!

Ця серія вже давно захопила світ у полон своїми м’якими котячими лапками, які, втім, можуть бути сильними та жорстокими. Кожну нову книгу серії «Коти-вояки» від Ерін Гантер з нетерпінням  чекають фанати в різних куточках Землі. З 2016 року пригодами диких та вільних котів завдяки видавництву «АССА» та перекладачам  Катерині Дудці й Остапу Українцю можуть насолоджуватися й мешканці нашої країни.

 

Літо 2020 року видалось спекотним для котофанів — так ми називаємо шанувальників серії «Коти-вояки». Адже нарешті вже у вільному продажу наша новинкаспеціальне видання серії «Пророцтво Синьозірки».

 

Хочете дізнатися, який шлях пройшла маленька кицька, щоб стати могутньою котячою провідницею? Читайте про це в книзі «Пророцтво Синьозірки»!

Напруга між Кланами лісових котів зростає. Громові вояки мусять довести свою силу, щоб зберегти територію і здобич від зазіхань зголоднілих сусідів. У ці непрості часи у Клані народжується кішечка Синютка. Зореклан пророчить їй велике майбутнє: вона стане сильною, як вогонь, і проведе Громових котів крізь найтемніші часи. Та перш ніж сповниться пророцтво, Синютка має пройти власний шлях випробувань, сповнений болісних втрат, сумнівів і складних рішень. І навіть коли зрештою засяє велич могутньої провідниці Синьозірки, темні таємниці минулого не залишать її у спокої до останнього дня.

 

Серія «Коти-вояки» створена британськими письменницями Кейт Кері, Черіт Болдрі, Тай Сазерленд у співавторстві з редактором Вікторією Голмс під загальним псевдонімом Ерін Гантер. Серія видається у Великій Британії з 2003 року і дотепер. Вона потрапила до списку світових бестселерів за версією «Нью-Йорк Таймс» і стала популярною у багатьох країнах світу.

 


Мы на Facebook