Ваш кошик пустий!

Четвертий щоденник таємничого Улісса Мура

Продовження пригодницької фентезійної серії Улісса Мура про підлітків, які подорожують у часі — четвертий щоденник під назвою «Острів Масок».

 

Вже добре знайомі читачу головні герої Джейсон, Джулія та Рік вирушають у чергову подорож у часі. Нове місце призначення — Венеція XVIII ст., Острів Масок. Саме там Джулія та Рік повинні знайти Пітера Дедалуса, адже лише він знає, де шукати Первинний Ключ, що відчиняє всі Двері Часу. Зволікати не можна, бо підступна Облівія Ньютон знову випереджає їх на крок. До того ж Джейсон змушений повернутися на віллу Арго, бо має розібратися з випадковими «прибульцями з минулого». І допоможе йому загадковий Леонард Мінаксо. Але хто він насправді? І хто ховається під маскою таємничого Чорного Гондольєра?

 

Кожен із щоденників Улісса Мура — це книга-квест, читаючи яку ви розгадуєте таємниці та загадки разом із героями.Ми вже встигли пересвідчитися, що серію залюбки читають не лише підлітки, а й дорослі.

 

Під псевдонімом Улісс Мур ховається італійський письменник П’єрдоменіко Баккаларіо. Його книги перекладено вже понад 15 мовами, наразі вінпрацює над новими історіями.

 

 

 


Мы на Facebook