Ваш кошик пустий!

Дітлахам — про звірят

Ваша дитина обожнює тварин і мріє про власного домашнього улюбленця? Тоді ,спершу ніж завести тваринку, почитайте з нею наші нові книги з серії «Історії порятунку». Ці оповідки неодмінно сподобаються усім дорослим та дітям, які люблять тварин, крім того, вони містять практичні поради з догляду за звірятами.

 

Автор всесвітньовідомої серії «Історії порятунку» — Люсі Деніелс. Це псевдонім, під яким об'єдналися кілька авторів у співпраці з ветеринарами. Добрі та захоплюючі історії навчають дітей ставитися до тварин зі співчуттям, повагою та любов'ю.

Пропонуємо вам почати  читання з двох перших книг серії.

Котик-безхатько. Книга 1

Після переїзду до бабусі Амелія почувається самотньою. Вона сумує за великим містом і друзями, аж доки не потрапляє до «Ковчега для тварин» — місцевої ветеринарної клініки. Невже нарешті здійсниться найзаповітніша мрія дівчинки — допомагати лікарям рятувати тварин?! Та спершу Амелія має довести, що достатньо відповідальна для такої справи. Разом зі своїм новим другом Семом вона мусить знайти маму новонароджених кошенят. І часу в них зовсім обмаль…

 

Кролик та його халепи. Книга 2

В однокласниці Амелії та Сема зникає кроленя. Сліди втікача приводять до «будинку з привидами», де мешкає не надтопривітна пані, яка, схоже, не дуже любить тварин. Єдиний спосіб врятувати вухастика — подолати свій страх і вирушити на пошуки! До того ж дітям треба з’ясувати, чому пухнаста Тюльпанночка  втекла з подвір’я і знайти її, поки вона не потрапила в справжню біду.


Мы на Facebook