Ваш кошик пустий!

Новинки шкільної літератури до нового навчального року

Лічені дні залишаються до початку нового навчального року. Ми працювали все літо, щоб у переддень вересня порадувати вас свіжими новинками навчальної літератури для молодших школярів.

 

Для найменших школяриків-першокласників пропонуємо два види прописів: прописи до підручника «Українська мова. Буквар К. І. Пономарьової» (комплект з 2-х частин) та прописи до підручника «Українська мова. Буквар. 1 клас» М.С. Вашуленка, О.В. Вашуленко (комплект з 2-х частин).

У прописах:

 письмо великих літер подано одразу після письма відповідних малих букв (у межах одного розвороту);

враховуючи вікові особливості розвитку першокласників,

запропоновано проведення ліній, схожих на елементи букв, які інтегровані у нескладні малюнки;

вміщено систему завдань для закріплення навичок письма різних типів поєднань букв під час післябукварного періоду навчання грамоти.

Прописи схвалено МОН України!

 

 

Для уроків математики у 1 класі ми видали робочий зошит до підручника «Математика. 1 клас» Н. П. Листопад (комплект з 2-х частин), який призначений для організації роботи учнів як на уроці, так і вдома.

Робочий зошит містить вправи і завдання, що сприяють засвоєнню основних математичних понять, формуванню загальноосвітніх і математичних умінь та навичок.

З ним дитина навчиться:

лічити,

розпізнавати геометричні фігури,

 вимірювати довжину відрізків,

відгадувати загадки,

розв'язувати завдання на кмітливість,

проходити математичні лабіринти.

Робочий зошит схвалено МОН України!

 

 

 

 

Для другокласників пропонуємо комплексний тренажер з математики та комплексний тренажер з української мови .

Мовний тренажер ознайомить дитину з відповідністю звуків та букв в українській мові, навчить правил вживання апострофа та написання подовжених м’яких приголосних, допоможе запам’ятати правила написання великої та малої літер, правильного переносу слів. Цікаві ігри зі словами та зручний словничок вдосконалять використання на практиці правил української мови.

Працюючи з тренажером з математики дитина тренується у додаванні та відніманні у межах 20; повторює та вдосконалює навички додавання та віднімання у межах 100 з переходом через розряд; повторює і вдосконалює засоби використання таблиці множення; відпрацьовує вміння розв'язувати прості сюжетні задачі.

 

Учням 3-4 класівстануть у нагоді наші «дробові» тренажери з математики: «Знайомство з дробами», «Десяткові дроби», «Дії з дробами».

Тренажер «Знайомство з дробами» зрозуміло пояснить дитині, що таке частина цілого, навчить відображати її у графічному вигляді, познайомить з поняттям дробу.

Тренажер «Десяткові дроби» навчить розрізняти десяткові й звичайні дроби, обчислювати та порівнювати їх на числовій прямій.

Тренажер «Дії з дробами» пояснить к відобразити дробове число у графічному вигляді, обчислити та порівняти вартість, вагу, чи виміряти об’єм.

 

Новий кольоровий математичний тренажер з наліпками «Таблиця множення» допоможе в інтерактивній формі засвоїти школярам таблицю множення та доведе навички множення до автоматизму. Завдяки цьому тренажеру дитина зможе застосувати таблицю множення під час обчислення виразів та розв’язання ігрових задач, легко та ненав’язливо вивчивши її назубок.

 

Тож обирайте свої навчальні новинки та прямуйте до школи.

Бажаємо батькам та учням легкого навчального року та міцних знань!

 

Прописи до підручника «Українська мова. Буквар. 1 клас» М.С. Вашуленка, О.В. Вашуленко (комплект з 2-х частин)

 


Мы на Facebook