Ваш кошик пустий!

Нова книга серії «Коти-вояки» — «Стожари»

Неважливо, ніч надворі чи день, коли на книжковій поличці тобі завжди світять власні «Стожари»!

Четверта книга другого циклу «Нове пророцтво» серії світового бестселера «Коти-вояки» продовжує оповідати про пригоди диких та вільних котів.

Пліч-о-пліч, лапа в лапу чотири котячих Клани подолали нелегкий шлях до нового дому, де на зголоднілих, виснажених котів чекає безліч здобичі, але ще більше — небезпек. Тепер вони мають забути все, що їх єднало, і знову стати суперниками, які відстоюють власні території. Чи витримають ці випробування справжня дружба і справжнє кохання? Чи правильне місце вказали їм зоряні предки? І головне — чи зможуть коти зрозуміти, що найнебезпечніший ворог причаївся не в хащах навколо, а серед них самих?

«Коти-вояки. Стожари» — це продовження пригодницької серії про вже знайомих читачам котів-вояків, створеної британськими письменницями Кейт Кері, Черіт Болдрі, Тай Сазерленд у співавторстві з редактором Вікторією Холмс під загальним псевдонімом Ерін Гантер.  Книги Warriors («Коти-вояки») видаються у Великій Британії з 2003 року і дотепер. Серія потрапила до списку світових бестселерів за версією «Нью-Йорк Таймс» і має понад 30 000 000 читачів й фанів у всьому світі.

Переклад з англійської — Катерина Дудка, Остап Українець. Оформлення — Олег Панченко. При перекладі тексту українською для опису загального устрою котячих кланів та громадянства їхніх членів була використана термінологія Національної скаутської організації України «Пласт».

 

 

 


Мы на Facebook