Ваш кошик пустий!

Актуальні новинки для підлітків

Травень — час фентезійних новинок від «АССА». Перші з них вже вийшли з друку та поїхали до читачів, а ми знову і знову не втомлюємося про них розповідати.

«Будинок дзеркал» 

Продовження популярної серії пригодницьких книг Улісса Мура про підлітків, які подорожують у часі. Це книга-квест, читаючи яку ви розгадуєте таємниці та загадки разом із героями.

Підлітки Джейсон, Джулія та Рік, знайомі вам з перших двох книг автора,сподіваються знайти відповіді на усі свої запитання в дивному місті Кілмор-Ков у химерному Будинку Дзеркал, який побудував місцевий годинниковий майстер. Та, схоже, у цій загадковій грі їхній суперник завжди на крок попереду…

«Черептон Крутій. Гра з вогнем»

Продовження підліткової серії Дерека Ленді про детектива-скелета Черептона-Крутія та його юної напарниці.

Ось уже рік, як Стефані Едглей відмовилася від звичного підліткового життя. Замість вечірок — бійки зі створіннями темряви, замість нових суконь — незамінний чорний костюм, а замість ґаджетів — сила чотирьох стихій. Тепер вона — Валькірія Веремія, напарниця єдиного у світі детектива-скелета Черептона Крутія. І цього разу в них особливий суперник — жорстокий злочинець барон Мстивослав. «Завдяки» йому ожила мумія, зібрана з останків найжахливіших міфологічних істот, містом розгулює ціла армія вампірів, а наш світ ось-ось захоплять Безликі…

 

Обидві книги підходять для читання дітям від 9 років, тож поспішайте замовити цікаві історії, які зможуть відволікти увагу ваших дітей від планшетів та телефонів.

 

 


Мы на Facebook