Ваш кошик пустий!

Як «Коти-вояки» тваринам у Львові допомагали

 

Гарні новини і дуже приємні слова від наших друзів — команди ЛКП «Лев».

«Друзі, пригадуєте чудову ініціативу харківського Видавництво АССА? З продажу світового бестселера для дітей, книги «Коти-вояки», у Львові під час Форум Видавців воно пожертвувало кошти на порятунок та лікування безпритульних тварин Львова. Завдяки цій ініціативі «нам було перераховано 2300 грн. Сьогодні хочемо відзвітувати про те, на які добрі справи витрачено ці кошти.

Першим врятованим завдяки видавництву «АССА» став маленький котик Рижик, якого господарі позбулись через проблеми з очками. Тварина була у занедбаному стані, в’яла, відмовлялась від їжі та води. Однак наші ветеринари взялись за лікування і вже через два тижні здоровий Рижик поїхав у нову родину.

Другого нашого підопічного, кошенятка Сірка, привезла поліція. Малий необережно заліз погрітися від теплого мотора автомобіля і отримав опіки. Котика також вилікували наші працівники, і для нього знайшлися турботливі та люблячі господарі.

Третім пацієнтом, якому допомогли «Коти-вояки», став Персик. Його врятували небайдужі колишні наші землячки, що приїхали з Ізраїля провідати родичів. Жінки з боєм вирвали напівживе кошеня з рук нетверезого чоловіка, який намагався його задушити. Тільки завдяки втручанню поліції ситуація вирішилась без травм для небайдужих рятівниць. Кошеня привезли нам і за його порятунок взялись ветеринари ЛКП «Лев». Більше двох тижнів догляду і любові перетворили малюка у справжнього красеня. І минулого тижня він щасливий поїхав у свою нову родину.

Ще частину коштів ми використали на операцію собачці, якого звати Бампер. Тварина потрапила до нас після ДТП з переломом двох кінцівок. Операцію з остеосинтезу проводили у ветклініці «Рекс», оскільки наші ветеринари поки що не мають достатньо великого практичного досвіду в цьому напрямку. Бампер швидко одужує і вже активно ходить. Тож найближчим часом ми розпочнемо шукати для нього нову родину!

Команда ЛКП «Лев» щиро дякує видавництву «АССА» за небайдужість. Віримо, що охочих долучитися до допомоги безпритульним тваринам ставатиме усе більше і разом ми подаруємо багатьом чотирилапим шанс на щасливе життя!»

 

   

    

 

 

Джерело: https://goo.gl/RH96ab


Коментарі   

# Гарні новини і дуже приємні слова від наших друзів — команди ЛКП «Лев».александр 11.07.2017, 21:39
2300 гривень - може трохи бiльше, але це моя зарплатня! Маю двох котiв з малою турботою, бо в них - то те, то се. Но живем вместе и любим друг друга. Так-как-то.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Мы на Facebook