Ваш кошик пустий!

Англійська мова: розширюємо словниковий запас

Вивчення іноземної мови включає в себе кілька різних навичок. Важливою складовою в успішному оволодінні англійською є обсяг лексики. Пристойний словниковий запас вимагає постійного тренування з боку учня і регулярної актуалізації знань. Сьогодні існують різні прийоми, які дозволяють збагатити словник новими фразами і виразами і згадати вже вивчені слова.

 

Для багатьох англійська асоціюється з механічним завчанням слів та текстів. Однак такий підхід досить трудомісткий і нудний, для дітей подібна методика є не дуже продуктивною. Сучасні засоби навчання та нові методичні прийоми дозволяють істотно полегшити і підвищити ефективність запам'ятовування нового матеріалу.

 

Невеликі пісеньки з багаторазовими повтореннями, прості віршики - такими вправами рясніє англійська мова для дітей. Завдяки музичному супроводу та римі вони легко запам'ятовуються, діти їх постійно наспівують, повторюючи, таким чином, нові слова.

Перегляд мультфільмів і художніх фільмів англійською мовою - ще один засіб розширити запас лексики і поліпшити навички аудіювання. Тут особливу увагу слід приділити підбору матеріалу. Для перших занять підійдуть фільми з простими і вже відомими словами, дуже важлива швидкість, з якою вимовляється текст. Такі адаптовані мультфільми або дитячі передачі стануть гарною підмогою у вивченні англійської мови.

 

Солідний словниковий запас має не менше значення, ніж граматика та неправильні дієслова, тому регулярний перегляд фільмів англійською мовою дозволяє активно його поповнювати. У художніх стрічках з більш складною лексикою варто скористатися субтитрами англійською або російською мовами. Повторні перегляди допомагають закріпити отримані знання і додатково розвивають навички.

 

Ще одним способом поповнення словникового запасу є читання книг англійською мовою або прослуховування аудіокниг. Завдяки цікавим розповідям на улюблені теми вивчення англійської буде проходити в легкій і захоплюючій формі. Знайомство як з аудіокнигами, так і з класичною літературою краще починати з простих і адаптованих оповідань, по мірі розвитку навички дитині можна запропонувати більш складні тексти і твори. Регулярні заняття дуже скоро принесуть свої плоди, і словниковий запас дитини поповниться великою кількістю нових слів.

 


Мы на Facebook