Ваш кошик пустий!

Новини

 
 

Блог

 
 
 
 

Поповнення серії "Ukrhandmade" - книги "Декупаж" та "Обереги. Ляльки-мотанки"

Вийшли з друку чергові книжки з серії "Ukrhandmade".

На цей раз - це "Декупаж" та "Обереги. Ляльки-мотанки".

 

    http://acca.ua/shop-online/dozvillya-ta-tvorchist/product/141-oberegi-lyalki-motanki.html

 

Декупаж- проста, але дуже ефективна техніка декорування. У виданні "Декупаж" детально розглянуті матеріали і різні техніки. Читач дізнається про кракелюрні лаки, клеї для декупажу, шелаки, гуміарабіки, бітуми, патину та фінішні складові. Для початківців декупаж буде цікавий детальним оглядом самої техніки. У книзі представлені як поетапні інструкції, так і тонкощі майстерності, секрети і рекомендації, які зроблять кінцевий продукт більш привабливим.

 

Лялька-мотанка - один з традиційних українських оберегів. Майстерність і секрети її виготовлення передавалися  у родині з покоління в покоління. Детально про етнічні корені і звичаї, пов'язаних з цим видом народної творчості, можна прочитати в першому розділі книги "Обереги. Ляльки-мотанки". Також на сторінках представлені 10 майстер-класів, які допоможуть зрозуміти, як зробити ляльку-мотанку. Процес створення ляльки-мотанки показаний на покрокових фото та детальних інструкціях.

Берегиня дому, Крупеничка, Гладунка-травниця, Щастя-Доленька, Жаданиця - всі ці та інші мотанки описані в книзі. Кожен майстер клас супроводжується короткою історичною довідкою, де пояснюються значення окремих елементів і символіка ляльки. Власноручне виготовлення традиційних ляльок-мотанок дозволить долучитися до коріння української культури і більше дізнатися про звичаї наших предків.

 

Книги "Декупаж" та "Обереги. Ляльки-мотанки" вже в нашому інтернет-магазині

Далі буде...

 


Мы на Facebook